Szukam niedrogiego krawca do wykonania firanek do domu

Rozmowy na każdy temat.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szukam niedrogiego krawca do wykonania firanek do domu

Postautor: annasowa90 » 02 cze 2016, 13:22

Witam. Jestem na etapie meblowania swojego mieszkania. Większość robót remontowych jest już zakończonych i zostały już tylko dodatki, które mają nadać wyrazistości pomieszczeniom. Wiele uroku dają gustownie uszyte firanki. Dlatego poszukuje koncepcji na nie oraz krawca, który umie je uszyć. Jakieś sugestie?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Poszukuje dobrego krawca do zrobienia firanek do domu

Postautor: adriansola » 02 cze 2016, 13:30

Cześć. Ja osobiście preferuje tego rodzaju zestawienia jak chodzi o zasłony do okien w domu: - doskonale współgrają ze sobą różnego rodzaju kolory szarości z bielą. Jak dodamy do tego ciekawe dodatki i plisowane upięcie to rezultat zawsze jest bardzo dobry. Możesz też pomyśleć o brązie - jest często wybierany w tym toku. Jeśli szukasz rzetelnego krawca to mogę dać ci namiary na tą stronę: https://okna-aluminiowe.net.pl/2022/10/07/czy-taka-mata-z-kolcami-z-poduszka-nadaje-sie-dla-wszystkich/ - jest tam sporo krawców z twojego miasta. Więc na pewno znajdziesz sprawdzonego krawca w twojej okolicy. W większości salonów krawieckich jest też ekspozycja materiałów, która pomoże w wyborze. Posiadają również katalogi z przykładowymi fasonami firanek - to też ułatwia podjęcie właściwej decyzji.

podobne tematy:

Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości