Strona 1 z 1

Sprawdzony stomatolog w miejscowości Radom

: 13 maja 2016, 11:50
autor: annasowa90
Witajcie, poszukuje konkretnego stomatologa w mieście Radom. W wyszukiwarce jest sporo gabinetów stomatologicznych. Lecz jak już sprawdzimy komentarze na forach to już tak dobrze to nie wygląda. Mam do zrobienia 2 implanty. Koszt niemały i chciałabym, żeby było to zrobione odpowiednio i w miarę za rozsądne pieniądze.

podobne tematy:

Dobry dentysta w Radomiu

: 13 maja 2016, 12:23
autor: mariusznowak
Witaj, sam miałem podobny kłopot z wykonaniem implanta. Ile się naszukałem w sieci dentystów i opinii. W końcu wybrałem na tą stomatolog z Radomia http://danuta-majewska.pl . Implant został wykonany wg mnie prawidłowo. Posiadam go już 3 lata i nie mam do niego żadnych zarzutów. Pokarm mi nie wchodzi pomiędzy zęby i implanta, więc jest należycie spasowany. Miałem u niej 3 wizyty i było po wszystkim. Cenowo jest podobna do innych dentystów w Radomiu. Więc możesz śmiało do niej iść.

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta w mieście Radom

: 16 maja 2016, 9:37
autor: podrygalapawel
Cześć. Nie mogę nic powiedzieć na temat tego gabinetu stomatologicznego. Ja robiłem zęby w centrum. Było to w gabinecie Rodent, gdzie jesteś s tanie dość tanio zrobić zęby. Posiadają oni też podpisaną umowę z NFZ, więc cześć rzeczy możesz zrobić za darmo. Ja jestem zadowolony z ich usług.

podobne tematy: