Jak konkurencja to robi?

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:17

Część, mam firmę która zajmuje się instalacją anten do odbioru sygnału satelitarnego w stolicy i jej okolicach. Jakiś czas temu zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie kwestia w jaki sposób inne firmy na hasło http://montazecnc.pl/czesci-do-montazy,51/szyna-picatinny-do-montazu-obrotowego,526 są na szczycie wyników wyszukiwarki? Czytałem o pozycjonowaniu strony WWW, natomiast wiele ludzi mówi iż najistotniejsza jest treść na stronie. Natomiast tworzenie sztucznych odnośników może zaszkodzić stronie internetowej. Tak, więc dodałem swoją stronę wyłącznie do paru najmocniejszych katalogów oraz stworzyłem profil na FB. Niestety nie można wyszukać mojej strony w wynikach. Co robię źle?

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 19 lut 2019, 11:23 przez mariusznowak, łącznie zmieniany 1 raz.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak konkurencja to robi?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Dzień dobry. Po pierwsze Internet nie jest najlepszym miejscem do pozyskiwania wiedzy na temat pozycjonowania strony. Jest w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które będą dla ciebie pomocne. Większość agencji SEO zdobywa wiedzę w trakcie testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i dają duże profity dla agencji SEO. Tak, więc będzie Ci ciężko samodzielnie to zrobić. Na pewno samą treścią nie wypromujesz strony. Kilka odnośników - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli inne strony posiadają ich tysiące. Dlatego powinieneś zacząć ich pozyskiwać o wiele więcej. Jest dużo portali gdzie możesz umieścić odnośnika do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów branżowych na początek.

podobne tematy:

Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości