Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Czy opłaca się reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Myślę nad wejściem ze swoimi produktami na niemiecki rynek. Posiadam już niemieckojęzyczną stronę internetową i czas zastanowić się nad reklamą w tamtejszej wyszukiwarce. Mam kilka pytań , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy ciężko będzie wypromować stronę internetową na hasła tego rodzaju: Konferenzmöbel oraz im pokrewne? Jaki okres potrzebuje firma pozycjonująca na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najważniejsza kwestia, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tą formę reklamy? Nie chcę wydać więcej niż powinienem, lecz z drugiej strony nie poszukuje oferty firmy która nie będzie wstanie wypozycjonować mojej strony. Bardzo proszę o radę osoby, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy warto reklamować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Witaj. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony internetowej. Takich ludzi, wbrew pozorom jest sporo i uważają, że po przeczytaniu poradnika o pozycjonowaniu zrobią topy w wyszukiwarce. Jeżeli chodzi o czas, który będzie potrzebny żeby wypozycjonować domenę na tego rodzaju hasła: Konferenzmöbel to będziesz musiał około sześciu miesięcy poczekać. Wszystko zależy od doświadczenia firmy, która zajmie się promocją strony. W tej materii pośpiech jest nie wskazany. Jeżeli chodzi o skalę trudności to są to ciężkie hasła. Ale można je wypromować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek w granicach paru tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że pomogłem.

podobne tematy:

Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości