Szukam interesującego kursu instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Szukam interesującego kursu instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

Postautor: henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:18

Witam kolegów i koleżanki. Chciałbym podnieść swoje zdolności związane z trenowaniem ludzi na siłowni. W branży funkcjonuje już parę lat. Parę late temu robiłem kurs instruktorki i posiadam uprawnienia trenera personalnego. Lecz od ostatniego szkolenia minęło już sporo czasu i zaobserwowałem u siebie niedociągnięcia w wykształceniu. Kocham to co robię i pragnę to robić na najwyższym poziomie. Tak, więc szukam profesjonalnego kursu instruktorskiego, który jest przygotowany przez sprawdzonych specjalistów. Czy możecie coś mi polecić?

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Poszukuje profesjonalnego kursu instruktorskiego prowadzonego przez wykwalifikowanego trenera

Postautor: krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:36

Dzień dobry, bardzo interesujące kursy oferuje firma ECS z Warszawy. Zatrudniają bardzo dobrą kadrę instruktorów, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Przykładowi instruktorzy, którzy prowadzą tam szkolenia dla instruktorów kulturystyki Obrazek - ich nazwiska mówią same za siebie i są znane w środowsiku instruktorów w całej Polsce. Tu masz odnośnik do ich strony internetowej: http://kursyecs.edu.pl/kursy-instruktorskie - na pewno znajdziesz coś dla siebie. Kursy prowadzą w każdym z większych miast. Oczywiście najwięcej jest ich w Warszawie. Ja sugeruje zapisać się grupy Roberta Piotrkowicza - sam zaliczyłem takie szkolenie instruktorskie i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:

Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości