Strona 1 z 1

Sprawdzony lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 12:12
autor: mariusznowak
Dzień dobry, szukam lekarza z Zielonej Góry oferującego wizyty domowe. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do stania w kolejkach w przychodni. Także sposób leczenia wg mnie jest tam archaiczny. Dlatego jest mi potrzebny dobry lekarz pediatra, który szybko postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 13:09
autor: krzysiekfila
Witaj. Miałem identyczny problem co ty z córką. Kobita w przychodni rozkładała ręce i nie miała pojęcia co zrobić. W Internecie odnalazłem taką stronę: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i podzwoniłem do paru lekarzy. Nie było kłopotu z zamówieniem wizyty w domu. Wszystko miło i bez problemów. Odmienne podejście do chorego dziecka. Najistotniejsze, że lekarz wiedział jaki antybiotyk podać i dziecko już o wiele mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie samo przepisywanie recept.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

: 19 maja 2016, 11:46
autor: maxkolonko
Masz rację, u nas w przychodni to tylko są w stanie recepty wypisywać. W kółko te same antybiotyki. A jak już jest coś poważniejszego to nie wiedzą co robić. Taka medycyna w Polsce panuje. A prywatnie to dostają olśnienia i już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: