Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Rozmowy na każdy temat.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:29

Cześć, szukam sprawdzonego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Dzwoniłem do paru, lecz ceny mają astronomiczne. Od 200 do 400 złotych za wyczyszczenie komina. Jak zapytałem się skąd taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od komina. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Czym może się on różnić?

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Szukam sprawdzonego kominiarza

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Witaj, nie wiem do kogo telefonowałeś ale jest to wyciąganie pieniędzy na maksa od człowieka. 250 złotych za wyczyszczenie komina to absurd. Ile kominiarzowi to zajmie? U mnie jak czyści 2 kominy i podbija dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Inkasuje za to sto czterdzieści zł. Natomiast jeśli nie możesz znaleźć uczciwego kominiarza to zerknij na ten portal: https://biozamrazarki.pl/?p=72 - na 100% znajdziesz uczciwego kominiarza. Ja często właśnie w taki sposób szukam firm do rozmaitych robót przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tej strony. Oczywiście zawsze przed wyborem przeczytam komentarze o danym fachowcu.

podobne tematy:

Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość