Niestandardowa łazienka ze skosami w domu

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Niestandardowa łazienka ze skosami w domu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:31

Witam wszystkich. Mam spory problem, który związany jest z moją łazienką na poddaszu. Precyzując chodzi o kabinę prysznicową. Potrzebuję umieścić ją w rogu łazienki. Kłopotem są skosy i brak pełnych wysokości w rogach. Czy znacie jakieś rozwiązanie, które może rozwiązać mój problem? Sprawdzałem w składach budowlanych i salonach z akcesoriami łazienkowymi. Rezultat mizerny. Zamiast zwykłej kabiny narożnej mogę kupić półokrągłą. Natomiast wtedy zmarnuje wiele przestrzeni w pomieszczeniu.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:43

Nietypowa łazienka ze spadami na poddaszu

Postautor: maxkolonko » 23 maja 2016, 11:40

O tym, że szkło w łazience wygląda niezwykle ładnie, nie trzeba nikogo przekonywać. Dodaje elegancji, daje wrażenie luksusu i zwyczajnie unowocześnia pomieszczenie. Nierzadko jedynymi elementami szklanymi w łazience są kabina prysznicowa i lustro na wymiar. A warto rozważyć inne rodzaje szkła, co może nie stanowi typowy elementem wyposażenia łazienki, a co wprowadzi błogi klimat. Taką zabudową mogą być panele szklane na ścianę. Najczęściej podczas urządzania łazienki wybieramy klasyczną glazurę. Warto zatem pomyśleć o nowoczesnym panelu szklanym, który troszkę odmieni łazienkę. Zabudowę tę szybko się zmywa i bez problemu utrzymać ją w czystości. Jeśli mamy wątpliwości, że nasze panele szklane będą kruche, nic bardziej mylnego. Obecnie panel szklane wykonywane są z wysokiej jakości hartowanego szkła, które jest bardzo wytrzymałe na stłuczenia oraz pęknięcia, co pozwala cieszyć się nienagannym wyglądem paneli szklanych przez wiele lat. Jeśli mamy nieduże mieszkanie i zależy nam, aby podczas jego aranżacji właściwie je zagospodarować, powinniśmy dokładnie przeanalizować] jak je urządzić, Kluczowym elementem każdej aranżacji domu jest kupno i montaż drzwi. Jeśli chcemy, aby nasze mieszkanie było ciekawe, możemy kupić szklane drzwi przesuwne oraz panele szklane. Taki system otwierania jest bardzo wygodny. Dlaczego ten typ drzwi szklanych jest idealny do niedużego mieszkania? — Po pierwsze szkło odbija światło, co pozwoli otrzymać efekt powiększenia danego miejsca, dodatkowo drzwi otwierane w systemie przesuwnym zabierają mniej miejsca niż tradycyjne drzwi. Dodatkowo się nie zacinają i łatwo się z nich korzysta. Jeszcze jednym, istotnym atutem jest wygląd. Szkło pasuje do wielu aranżacji, czyniąc mieszkanie bardziej eleganckim i nowoczesnym. Wybór szklanych drzwi przesuwnych jest bardzo duży, zatem z pewnością będziemy mogli kupić takie, jakie sobie wymarzymy. Panele szklane wyglądają zawsze bardzo efektownie. Nadają przestronność, nowoczesność i elegancję. A przecież w kuchni spędzamy statystycznie najwięcej czasu w ciągu dnia! Szkło utożsamia przepych, wytworną elegancję. Jeśli zatem pragniemy, aby nasza kuchnia zyskała takie właśnie cechy, warto pomyśleć o jakimś szklanym dodatku, np. o obrazach na ścianę wykonanych z takiego tworzywa. To, co się na nich znajdzie zależeć będzie już wyłącznie od nas. Może to być piękny krajobraz, zdjęcie martwej natury, ulubionego zwierzątka. Kolorystyka paneli szklanych także jest bardzo szeroka. Witaj, miałem identyczny dylemat i byłem zmuszony kupić kabinę o pół okrągłych kształtach. Nie wiedziałem wtedy, że są takie ekipy jak tu, które budują kabiny pod natryski prysznicowe na konkretny wymiar.
Tak, więc sprawdź sobie stronę www tej firmy. Jesteś wstanie znaleźć podobne firmy w twoim mieście. Ja żałuję, że kupiłem kabinę w kształcie półokręgu. Jest za mała. Jak będę miał remont to na 100% zamówię kabinę pod natrysk prysznicowy na wymiar. Wtedy zamówię sobie dużą, która pomieści spokojnie 2 osoby.

podobne tematy:
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Niestandardowa łazienka ze skosami na poddaszu

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 11:47

Witaj, ja właśnie zamówiłem taką kabinę jak na fotkach. Jestem w 100% zadowolony z niej. Jakość wykonania 100 razy lepsza niż w dostępnych w sklepach.

podobne tematy:

Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości