Niespotykane zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Rozmowy na każdy temat.
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Niespotykane zawirowania strony internetowej w wyszukiwarce

Postautor: krzysiekfila » 20 lip 2016, 12:03

Witam, mam nietypowy problem z promowaną przez mnie stroną WWW. Od jakiegoś czasu obserwuje jej dziwne zachowanie. Jest ona promowana na dużą liczbę haseł w wyszukiwarce. Natomiast ostatnim czasem jedna z fraz Arbeitsmöbel bardzo często zmienia swoją pozycje w wyszukiwarce. Raz jest na pierwszej stronie wyników, a następnego dnia o 20 pozycji niżej. Do strony codziennie buduje odnośniki z dobrych miejsc. Sposób linkowania nie zmienił się od początku. Tak, więc nie mam pojęcia co mogę z tym zrobić. Dla reszty haseł nie mam takiego problemu. Również nie zmieniałem nic na stronie. Czy ktoś z was ma może jakieś pomysły?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Niespotykane zachowanie strony WWW w wyszukiwarce

Postautor: adriansola » 20 lip 2016, 12:06

Dzień dobry. Dobrze, że podałeś adres strony i frazę, z którą masz kłopot. Będzie prościej coś powiedzieć w tej sprawie. Po pierwsze zdobywasz odnośniki do strony, lecz nie wiem czy spostrzegłeś jak wiele ich tracisz. To może być przyczyną dziwnego zachowania strony. Stare odnośniki mają o wiele większą moc niż nowo utworzone. Pozycje strony mogą także skakać z innej przyczynny. Algorytm raz uwzględnia nieistniejące linki, a raz nie. Jeśli pragniesz ustabilizować pozycję to skoncentruj się na budowaniu bardziej trwałych odnośników. Wraz z jego wiekiem zwiększa się jego moc. Tak, więc takie linki przekazują najwięcej mocy pozycjonowanej stronie. Kolejny aspekt sprawy to działania konkurencji. Mogą oni też budować dużą liczbę odnośników, co powoduje ciągłe zmiany w wynikach wyszukiwania.

podobne tematy:

Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości