Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

Rozmowy na każdy temat.
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Lokalne pozycjonowanie czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: adriansola » 20 wrz 2016, 13:18

Dzień dobry państwu. Mam pytanie związane z pozycjonowaniem witryny WWW w wyszukiwarce. Mam drobny biznes , który oferuje obróbkę CNC. I pragnę zainwestować trochę w promocje mojej firmy w Internecie. Pomyślałem więc o pozycjonowaniu domeny na hasła lokalne. Podaje odnośnik do mojej strony, żeby umożliwić analizę: http://formatkimeblowe.com.pl . Bardzo proszę o wypowiedź ludzi, którzy znają się na sprawie. Jestem zainteresowany pozycjonowaniem strony na lokalne słowa kluczowe w stolicy i jej najbliższych okolicach.

podobne tematy:
maxkolonko
Posty: 7
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:43

Pozycjonowanie na frazy lokalne czy jest dobrym rozwiązaniem?

Postautor: maxkolonko » 20 wrz 2016, 13:45

Witaj kolego. Po pierwsze masz należycie zrobioną i zoptymalizowaną stronę WWW. Wiec z promocją jej w wyszukiwarce nie powinno być większych kłopotów. Tak, więc powinieneś śmiało szukać agencji SEO, która będzie robiła dla ciebie promocję strony w Internecie. Natomiast jak chodzi o dobór haseł do pozycjonowania to są 2 szkoły. Zwolennicy pierwszej twierdzą, iż lepiej promować frazy globalne. Prawdą jest, że generują więcej wejść na stronę. Lecz czy są one lepszym rozwiązaniem. W twoim przypadku - nie. Nie szukasz klientów z drugiego zakątka Polski. Dlatego jak najbardziej szedłbym ku pozycjonowaniu na frazy + miasto. Za nim również przemawia koszt usługi. Będzie ona znacznie tańsza niż pozycjonowanie ogólnopolskie.

podobne tematy:

Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości