Dlaczego moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Dlaczego moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Dzień dobry. Posiadam duży problem z moją stroną WWW. Od pewnego czasu nieustannie spada w wynikach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona istnieje nieprzerwanie od ponad 10 lat w Internecie. Rzecz jasna raz na parę lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe podstrony. Kiedyś na hasło dentysta Radom była w czołówce wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej pójdzie to za kilka miesięcy będzie poza pierwszą setką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę zrobić aby odwrócić tendencję spadkową. Nie będę ukrywał, że wraz ze spadkiem pozycji, kurczy się również liczba pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Dlaczego moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:01

Dzień dobry. Odpowiedź na twoje pytanie jest bardzo prosta. Nie pozycjonujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była na górze wyników wyszukiwarki. Też posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one leciwe i dawały sporą moc stronie internetowej. Dlatego wysokie pozycje. Obecnie większość z nich utraciłeś - dlatego te spadki. Inne gabinety dentystyczne tworzą linki do swoich domen i poprze to pną się do góry. Ich działania skutkują, że twoja domena spada w rezultatach wyszukiwań. Powinieneś jak najszybciej rozpocząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po paru miesiącach powinieneś być z powrotem wysoko. Możesz również próbować samemu promować swoją domenę ze stroną, ale tu trzeba posiadać sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Dzisiaj można szybko zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:

Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość