Niestandardowa łazienka ze skosami w domu

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965

Niestandardowa łazienka ze skosami w domu

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:31

Witam wszystkich. Mam spory problem, który związany jest z moją łazienką na poddaszu. Precyzując chodzi o kabinę prysznicową. Potrzebuję umieścić ją w rogu łazienki. Kłopotem są skosy i brak pełnych wysokości w rogach. Czy znacie jakieś rozwiązanie, które może rozwiązać mój problem? Sprawdzałem w składach budowlanych i salonach z akcesoriami łazienkowymi. Rezultat mizerny. Zamiast zwykłej kabiny narożnej mogę kupić półokrągłą. Natomiast wtedy zmarnuje wiele przestrzeni w pomieszczeniu.

podobne tematy:
maxkolonko

Nietypowa łazienka ze spadami na poddaszu

Postautor: maxkolonko » 23 maja 2016, 11:40

Witaj, miałem identyczny dylemat i byłem zmuszony kupić kabinę o pół okrągłych kształtach. Nie wiedziałem wtedy, że są takie ekipy jak tu: http://cienkusz.com.pl/kabiny-prysznicowe-warszawa , które budują kabiny pod natryski prysznicowe na konkretny wymiar: Obrazek
Tak, więc sprawdź sobie stronę www tej firmy. Jesteś wstanie znaleźć podobne firmy w twoim mieście. Ja żałuję, że kupiłem kabinę w kształcie półokręgu. Jest za mała. Jak będę miał remont to na 100% zamówię kabinę pod natrysk prysznicowy na wymiar. Wtedy zamówię sobie dużą, która pomieści spokojnie 2 osoby.