Jaka platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?

Rozmowy na każdy temat.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Jaka platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:37

Cześć. Jestem w trakcie przebudowy swojej firmy produkcyjnej. Nasza działalność produkcyjna zlokalizowana jest w budynku dwupoziomowym i sporym uproszczeniem produkcji było by zastosowanie jakieś platformy towarowej, która by transportowała rzeczy między kondygnacjami. Nasza firma zajmuje się szyciem odzieży skórzanej. Więc wielkość windy nie musi być jakaś ogromna. Zależy mi na tym, żeby zmieściła się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiego dźwigu hydraulicznego też chyba nie musi być za duży. Tak, więc zastanawiam się nad jakimś niesztandarowym rozwiązaniem, które można było by wpasować we wnętrze budynku. Co wy o tym myślicie?

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Jaka platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Witaj. Jak myślisz o jakimś upatrzonym modelu widny to należało napisać. Ciekawe windy towarowe znajdziesz w ofercie tej firmy: https://art-webinfo.pl/2022/04/26/modele-anatomiczne-w-nowoczesnej-odslonie-3d-zrobione-na-drukarce-nie-tylko-dla-uczniow . Z tego co się zorientowałem po tym co napisałeś potrzebujesz platformy towarowej o dość małym udźwigu. Tak, więc jesteś w stanie zaryzykować niestandardowe windy towarowe, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Dręczy mnie jednak jedna kwestia czy nie lepszym rozwiązaniem będzie zamówienie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jeżeli będzie niezbędny mocniejszy udźwig dźwigu hydraulicznego to będzie później kłopot. Może od razu zamontować platformę towarową o większym udźwigu?

podobne tematy:

Wróć do „Tematy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość